T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAMSUN / ÇARŞAMBA - Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu

Okul Tanıtımı

Okul Tanıtımı

May

May

Nis

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje ile ilçemizdeki ilkokullar okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezilmekte ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirilmektedir. 

Okul müdürü Ömer Faruk Kahraman önderliğinde gerçekleştirilen ziyaret programı Kapalı Spor Salonunda Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Halil Altuntaş ve Mustafa Boyacının koordine ettiği Futsal, Floor Curling, Floorbol ve Engel koşu parkuru etkinlikleriyle başlıyor. Ardından Rehber Öğretmenlerimiz Selma Sandal Soy ve Burcu Şenoğlu’nun eşliğinde ana bina içinde gezinti başlıyor. Okul Kütüphanesinin ve Türkçe Sokağının tanıtılması sırasında Türkçe Öğretmenimiz Muhammet Çalık öğrencilerimize eşlik ediyor. İdare koridoru tanıtımını Müdür yardımcılarımız Fatih Uyanık ve Ali Sağlam gerçekleştiriyor. Matematik ve Fen Bilimleri Sokakları gezildikten sonra Rehberlik Servisi ve etkinlikleri Rehberlik öğretmenlerimizce gerçekleştiriliyor. Öğrencilerin bir sonraki durağı ise Kuanı Kerim sınıfımız oluyor. Öğrenciler burada kendileri için hazırladığımız zeka oyunlarını deneyimliyorlar. Sonra konferans salonunda okul tanıtım videosundan bir bölüm öğrencilerimize izletiliyor. Ardından öğrencilere günün hatırası olarak okulumuzun logosunun bulunduğu not defteri ve tükenmez kalem hediye ediliyor. Ve en son istasyonumuz Fen Bilimleri Laboratuvarı... Burada Fen Bilgisi öğretmenlerimiz Mustafa Bayer, Arzu Calap, Zeynep Bozacı, Ebru Sivrikaya Erol tarafından birbirinden ilginç ve bir o kadar heyecan verici deneyler gerçekleştiriliyor. Hele bir tanesi var ki deney sonunda tüm öğrencilerden kocaman alkış alıyor. Ardından okul giriş merdivenlerinde misafir öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle hatıra fotoğrafı çektiriyor ve öğrencilerimizle seneye tekrar görüşmek üzere sözleşiyoruz. 

Bu güne kadar Yeşilırmak, Şehit Ferhan Hasovalı, Dumlupınar , Mehmet Akif Ersoy, Şehit Nuri Pamir, Cayvar, Şenyurt, Kocatepe, Damlataş, Fatih, Ataköy, Hacı Yılmaz Yılmaz, Atatürk ilkokullarından olmak üzere yaklaşık 1050 öğrenci okulumuzu ziyaret etti.

Ziyaret programlarının gerçekleşmesinde katkı sunan ilkokul müdürlerimize, sınıf öğretmenlerine, okulumuz öğretmenlerine, yardımcı personellerimize ve  servis şoförlerimize teşekkür ediyoruz.

Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğü

 

May

Okulumuzu ziyaret eden Atatürk İlkokulu 4.sınıf toplam 147 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Atatürk ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Atatürk ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Ataköy İlkokulu 4.sınıf toplam 36 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Ataköy ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Ataköy ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Hacı Yılmaz Yılmaz İlkokulu 4.sınıf toplam 102 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Hacı Yılmaz Yılmaz ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Hacı Yılmaz Yılmaz ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Fatih İlkokulu 4.sınıf toplam 88 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Fatih ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Fatih ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Damlataş İlkokulu 4.sınıf toplam 14 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Damlataş ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Damlataş okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Kocatepe İlkokulu 4.sınıf toplam 151 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Kocatepe ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Kocatepe ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

May

Okulumuzu ziyaret eden Şehit Ferhan Hasovalı İlkokulu 4.sınıf toplam  98 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Mehmet Akif Ersoy ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Şehit Ferhan Hasovalı ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

Nis

Okulumuzu ziyaret eden Dumlupınar İlkokulu 4. sınıf toplam 86 öğrenciye okulumuzu gezdirdik. Dumlupınar İlkokulu idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Dumlupınar ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

Nis

Okulumuzu ziyaret eden Şehit Nuri Pamir İlkokulu 4. sınıf toplam 163 öğrenciyr okulumuzu gezdirdik. Şehit Nuri Pamir idareci ve sınıf öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Şehit Nuri Pamir ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

Nis

Okulumuzu ziyaret eden Şenyurt İlkokulu 4.sınıf toplam  22 öğrenciye okulumuzu tanıttık. Şwnyurt ilkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Şenyurt ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

Nis

Okulumuzu ziyaret eden Çayvar İlkokulu 4.sınıf toplam 16 öğrenciye okulumuzu gezdirdik. Okul idareci ve sınıf öğretmenine teşekkür ediyoruz. 

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Çayvar ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.

Nis

Okulumuzu ziyaret eden Yeşilırmak İlkokulu toplam 97 öğrenciye okulumuzu gezdirdik. Yeşilırmak İlkokulu idareci ve sınıf öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.

İmam Hatip Okullarının tanıtımı kapsamında yürüttüğümüz proje kapsamında Yeşilırmak ilkokulu okulumuza davet edilerek okulumuzda oluşturduğumuz istasyonlar gezdirildi ve öğrenciler için belirlenen etkinlikler danışman öğretmenlerimizce gerçekleştirildi.